BE TWINKLE

by Sashko Savchuk

Привіт! Здоровий спосіб життя неодмінно включає фізичні навантаження: пробіжки, легкі тренування, велопоїздки, прогулянки. Сучасний стиль життя часто не залишає місця у своєму списку для цих обов’язкових речей. Це сумно. Тому, можливо, так мало ми займаємось собою. Може через низький попит на місця для тренувань їх і справді мало? В якому вони стані? 

Чи існує проблема з місцями для тренувань у Львові?

Насправді не маю відповіді на це питання. З однієї сторони, є спортивні комплекси, тренажерні зали, стадіони, парки, майданчики з турніками, і при бажанні можна знайти для себе варіант найбільш прийнятний. Популярні зараз тренажерки – це добре, але, наприклад, я не є прихильником тренувань в тепличних умовах протягом тривалого часу. Для легкоатлетів не завжди достатнього реманенту. Все заточено під “накачатися”. Іноді хочеться в спокійній атмосфері без черг вийти на вулицю, пробігтись/пройтись і попідтягуватись. Або людині, яка хоче зробити тренування на свіжому повітрі. Чи є в неї достатній вибір для організації свого тренування?

Створення цієї карти – своєрідний виклик нам – мешканцям міста.

Якось останнім часом почав все більше експериментувати з місцями, де можна тренуватися, і їх назбиралась велика кількість, щоб не занудьгувати від одноманітності. Спочатку я знайшов всі майданчики, що були біля гуртожитку, коли навчався в університеті, а коли переселився, то почав розширювати перелік місць для тренування. Тепер він досить великий, але я певний, що не повний.

Давайте разом доповнювати та вдосконалювати карту з місцями для тренувань у Львові.

Як це можемо зробити:

Можна писати мені на e-mail: [email protected], в коментарях до сторінки  чи в соцмережі (FB).

Пишете, те як думаєте і відчуваєте. Чи комфортно там перебувати? Оцінюємо за п’ятибальною шкалою. 5 – це супер!

Гарно було б перерахувати доступність, кількість тренажерів-снарядів (турнік, бруси, шведська стінка, драбина тощо), можливість побігати чи пограти в ігри, покриття, його стан, кількість людей.

Гадаю, поступово зробимо гарну карту майданчиків, і вибрати місце, щоб потренуватись, перестане бути проблемою.