Share Button

Цікаво, правда?

Що ти робитимеш? Як почуватимешся? Як проводитимеш вихідні?

Давайте помізкуємо.

Мій батько і його друзі в молоді роки виглядали стрункими і бадьорими. Але через 20 років все змінилося – тепер ніхто з них так не виглядає. А чому?

Багато моїх однолітків вже зараз починають виглядати, як мій тато через 20 років. Чому ж?

Що ж ми робимо не так?

  • Погано харчуємось

В нашому меню переважно калорійна їжа, багато «важких» вуглеводів і жирного м’яса. Мало людей дбає про те, скільки реально потрібно їсти, щоб почуватись добре і не голодним. Я сам часто переїдав, коли не розумів, що роблю недобре. До деякого часу в молоді роки наш організм з цим справляється, але потім повернути здоров’я і гарний вигляд дуже важко, для декого – неможливо.

Через 20 років ти будеш жирним і слабким!

  • Мало п’ємо води

А замість неї багато чаїв, кави, солодких вод, алкоголю, енергетичних напоїв. Тільки погляньте, скільки займає місця в магазині чиста вода в порівнянні з різними газованими напоями і алкоголем. Солодка вода не вгамовує спрагу, вона дуже калорійна і не бере участі в життєдіяльності організму. Ми просто насичуємо наш живіт, нирки, і все спускаємо в туалет. Велика кількість алкоголю впливає ще гірше. Ні, я не проти вживання – я за розумне вживання. Я проти п’янства без відповідальності.  Краще менше і хорошого, ніж багато і галімого. Після кожного прийому алкоголю і того, чим ми «закусуємо» наш організм деградує і почувається жахливо. Щоб відновитися потрібно багато часу. Але відновлення не настає, бо ми заливаємось всякою гидотою майже весь час.

Через 20 років ти почуватимешся жахливо і матимеш декілька хвороб.

  • Мало фізичної активності

З початком автоматизації виробництва старечі хвороби, проблеми з кістками, суглобами, ногами, хребтом помолодшали. Від часу, коли люди почали масово використовувати гаджети, з’явились нові захворювання шиї, хребта, кистей рук та очей. Слабка гігієна під час користування цим усім. В результаті дискомфорт, погане самопочуття, відсутність настрою і не розуміння в чому проблема. Хіба ж у тебе не було такого, що просидів цілий день/вечір за компом, серфив в Неті, щось читав і дивився. Їв біля нього, це було в ліжку, поза сидіння була спочатку зручною, а потім місця не міг знайти, підкладав подушки. Настрою немає і жахлива втома. В мене таке колись бувало і я справді не розумів звідки втома, я ж у ліжку просидів.

Люди багато століть вели дуже активне життя щоб жити/вижити і за 100 останніх років ми шалено це змінили. Виглядало так, що переставши важко працювати, наше життя налагодиться, все буде ок. Але ні, стається інакше – ми фізично деградуємо.

Спортзал, фітнес, різні вправи в офісі, тренування за 7хв – це добре. Але це – в приміщеннях з купою інших людей, конкуренція за тренажери, задуха, бажання поскорше накачатися закінчуються розчаруванням.

Чи бачили Ви коли-небудь щоб відомі спортсмени тренувались в таких умовах? Це нереально.

Часто, коли ми тренуємось, ставимо перед собою неправильні цілі, і заняття тривають декілька разів/тижнів.

Через 20 років млявість, відсутність сили і тонусу, небажання жити стануть вашими друзями. Кислота і песимізм.

  • Стрес і хвилювання

Це реально проблема. Від цього помирає багато людей, а ми навіть не підозрюємо. Я нещодавно зробив для себе відкриття: від хвилювання помирає більше, ніж від туберкульозу. Це не для тебе?

Погана швидкість Нету. Що ти робиш?

Запізнився на маршрутку. Як ми почуваємось?

Побутові непорозуміння, суперечки, хвилювання через всілякі проблеми, які ми не можемо вирішити – це те, що з’їдає наші сили. Це те, від чого ми часто хворіємо.

Через 20 років ти виглядатимеш злим, втомленим і хворим.

А що ти робиш зараз, щоб виглядати красиво через 20 років?

Share Button