Спільнота beTwinkle  – це молода формація активних людей, які  люблять подорожувати  та  з радістю допомагають в цьому іншим. Наш досвід походів в гори  понад 5 років. За цей час ми пройшли  більшість карпатських хребтів.

Форма для листування та замовлення походу

1 + 10 =

Привіт!

Ліворуч форма для листування та замовлення походу. Тут ти можеш повідомити нам про своє бажання піти у похід. Нижче перераховані стандартні пропозиції, які можуть тебе зацікавити. Також можна замовити нестандартний за тривалістю та маршрутом. Ми відкриті до експериментів та врахуємо усі побажання.

зимовий/осінній похід

На дворі осінь (а скоро зима) і здається похід в гори щось неможливе. Але ні ми вважаємо, що сезон не завершується. Піти в гори можливо у будь-яку пору року і красивими вони можуть бути не менш аніж у літку. Справа лиш за погодою. Ми організовуємо активні одноденні/дводенні походи стандартними маршрутами. Максимально продумані та перевірені вони принесуть вам чудовий настрій та заряд енергії на довгі зимові дні. Варіанти різноманітні: можливі підйоми на підйомниках, ночівлі в будиночках зеленого туризму, в наметах із відповідним спорядженням.

Від 100грн

Замовити

Полонина Боржава

Чи хотів би ти вирватись на кілька днів із тісної квартири і прогулятись чорничними схилами Боржави? Окрім заряду енергії від струнких вершин, водоспаду Шипіт (розташованого в підніжжі г. Гемба), можна посмакуватии чорничкою на привалах серед безкраїх плантацій чорниці, які покривають майже всю Боржаву. Один з чотирьох прекрасних полонинних хребтів з вершин якого відкриваються неймовірні краєвиди карпатських гір. Боржава є найдовшою полониною Закарпаття. Найвищі вершини Великий Верх (1598 м), Стій (1681 м), Темнатик (1344 м), Плай (1350 м). Ідеальний маршрут для туру вихідного дня та вікенду в горах.

Від 100грн

Замовити

Ознайомитись

Так

Верховинський вододільний хребет або Східні Бещади

Неймовірної краси гірський хребет на межі Закарпатської і Львівської областей. Тут розташовується найвища гора Львівщини – Пікуй (1408м)

По вершинній лінії Верховинського Вододільного хребета проходить головний Карпатський вододіл та колись частково проходив торговий шлях Руський путь, що починався аж на Балканах. Один з кращих маршрутів для вікенду.

від 120

Замовити

ознайомитись?

так

Чорногірськиий масив

Як Вам пропозиція відвідати найвищі вершини України, викупатись у водиці високогірних озер, скуштувати свіженьке овече молоко на мальовничих схилах, прогулятись коридорами залишеної обсерваторії Білий слон? Чудова, правда. Тоді запрошуємо вас на один з найпопулярніших маршрутів Українських карпат, де можна найкраще відчути смак гірської мандрівки.

від 160грн

замовити

ознайомитись

так

Свидовецький масив

Широкі лагідні хребти з вузькими, глибоко врізаними долинами, післяльодовикові котли, інколи виповнені озерами, шум стрімких рік, що долинає з під-ніжжя – це все Свидовець. Тут час втратив лік, а краса гір заворожує та приковує погляд.

від 160грн

Замовити

Ознайомитись

так

Мармароський масив

Бажаєте вдихнути аромат альпійського повітря та насолодитися стрімкими схилами Альп встеленим килимом квітів та різноманітних трав не їдучи за межі України? Напевно, що так. Попри те, щобільша частина масиву лежить в Румунії, краща знаходиться в Україні і доступна для походів.  Мармароси можуть бути для вас відкриттям зовсім інших Карпат. Зробіть його для себе.

від 200грн

замовити

Ознайомитись

так

Сивулі

Вершини Сивуль не такі неприступні, як це може видатись недосвідченому мандрівникові на перший погляд, проте мають багато сюрпризів на своєму шляху у вигляді греготів, цокотів та частих перепадів висот. Бажаєте випробувати себе та відвідати найбільш дикі і найменш дослідженні Карпатські гори, тоді вам в Горгани.

від 150

Замовити

Дізнатись більше

так