Share Button

Перелік аксесуарів в кожного свій. Вони не визначальні в мандрах і є часто другорядними, але додають багато комфорту і задоволення в побуті.

Отже, чим ми користуємо.

Термос.

Всі знають, але термос – це невелика ємність з двома шарами металу і ізолюючою піною між ними. Суттєво відрізняються часом зберігання температури смачного чаю, який ви туди залили та способом закривання. Зазвичай пропонується кришка з кнопкою. Такий варіант досить зручний, але з часом можливе протікання і втрата смачного чаю (що не бажано). Також може замерзнути при високому морозі (таке траплялося, досить неприємна річ) і тоді доводиться просто повністю відкручувати її. До всього більша втрата тепла через додаткові щілини на відмінну від звичайної закрутки. Таку кришку не потрібно відкручувати повністю, а лиш частково для наливу смачного чаю. Переваги: менша втрата тепла, надійність, дуже просто помити. В кнопковій кришці чай може застрягати в механізмі і тоді він не закривається, кришку доводиться чистити і іноді розбирати. Не зручно.

Ми зараз юзаємо 2 термоси. Французького бренду Queshua на 0,4л та німецької фірми Esbit на 0,7л. Обидва на закрутку. Queshua тримає напій 4-8 годин гарячим в залежності від погоди. А Esbit до 24год в залежності від умов перебування. Фірма Esbit виготовляє дуже якісні продукти з відмінними показниками.

Обидвома дуже задоволені і вони постійно в користуванні та приносять багато тепла в холодну пору року.

Для тих хто хоче бути мобільним і користувати невеликий термос в місті є варіант придбати термогорнятко. Зазвичай закривається на кнопку. Гарячий чай чи кава від 1 до 6 годин (дуже залежить від виробника і типу).

Я маю Primus на 0,3л. Зазвичай брав з собою на навчання осінню і взимку, потім на роботу носив чи просто гуляти йшов. Також ми його брали в поїздки замість термоса і в походи в гори. Практична річ. З термосом вживається досить добре.

Ложковилка Light my fire

Крутенна штукенція. Від часу життя в нас ми просто носимо їх в своїх рюкзаках в чохлі. Іноді навіть не дістаємо після мандрівки щоб не забути наступного разу))). Частенько вона кочує і в міському рюкзаку. Дуже легка і досить зручна. Я щоправда в  основному її використовую як ложку))) Додає настрою сніданкам, обідам і зовсім не обтяжує ранець. Всім раджу)

Рушник з фібри Sea to summit

Цей маленький рушничок, який в багатьох викликає посмішку і схожий на серветку чи носовичок в складеному вигляді насправді майстер з поглинання води і прекрасно витирає тіло та швидко сохне. Звісно він не володіє перевагами і комфортом махрового рушника))), але дуже гарна річ в мандрах. Повірте дуже круто гарно витертись і мати сухенький рушник на ранок  і не перейматися, що він неприємно пахнутиме від того, що не досох. А ще він маленький і дуже легкий. Цей рушник здатен поглинати води у два рази більше своєї ваги.

Ось такими були перші три речі, які ми з приємністю використовуємо під час наших поїздок. Спробуйте приглянутися до котроїсь з них та оцінити в магазині.

p.s. Декотрі з речей придбані в магазині спортивного і туристичного спорядження “Горгани ком”.

Share Button