Share Button

Отже, настав час знову ділитися маленькими дрібничками, з допомогою яких наші мандрівки, походи і звичайні переїзди стають значно легшими і приємнішими.

Нагадаю, що в першій частині (читати) я розповів про термоси, суперлегкий рушничок та ложковилку.

Сьогодні у нас:

  • Налобний ліхтарик Queshua

  • Ніж Opinel

  • PowerBank Xiomi

  • Ультралегкий дощовик

Отже, поїхали)

Налобний ліхтарик Queshua

Наявність ліхтарика в мандрівці проста необхідність бачити вночі куди йти і знайти свій намет в таборі, або ж знайти сам табір (всяке буває). Різноманітність ліхтариків вражає і робити огляд всім не варто. Кожен має своє призначення, конструкцію та функціонал. Ціни різні і не завжди є добрим мірилом якості.

Для мандрів добре мати легкий, водо/ударостійкий налобний ліхтарик. Гарно якщо є декілька режимів роботи (ближнє, дальнє і приглушене червоне чи не червоне світло). Як показала моя практика використання, краще брати на батарейках-акумуляторах або не пожалкувати і купити хороші батарейки. В критичні моменти, які можуть трапитись – воно знадобиться.

 

Зараз ми використовуємо легкий налобний ліхтарик Queshua. Основний пластиковий корпус розміщується в гумовому чохлі і фактично захищений від ударів і води. Плавати звісно з ним не варто, але дощ і легке замокання переживає спокійно.

Є один режим роботи – світить прямо. Це не зовсім недолік, скорше брак функціоналу.

Кріплення на голову зручно регулюється, добре сидить, майже не відчутно.

Ніж Opinel

Так склалось, що мультитули я любив в дитинстві, а зараз мені подобаються прості складні ножики. Серед безлічі варіантів до душі мені припав Opinel – маленький з дерев’яною ручкою і цікавим механізмом фіксації леза.

Є декілька варіантів виконання ручки: з дерева різних кольорів, пластику та візерунками.

Основні матеріали леза: сталь з більшим  і сталь з меншим (дорожча і краща) вмістом вуглецю. Обидві хороші і мають невеликі відмінності: швидкість затуплювання, легкість гостріння, крихкість, стійкість до корозії (сталь з більшим вмістом вуглецю краща).

Я маю лезо зі сталі із меншим вмістом вуглецю, вона трохи краща. За час помірного користування протягом 2-х років ще не затупився і гострити не доводилось.

Консерви ним не відкриваю, патиків не ріжу і не рубаю)

На вигляд він досить тендітний і до складної роботи він не підходить (хоч досить міцний).

В руці лежить добре, майже не відчувається. Дуже гострий, майже, як лезо для гоління.

PowerBank Xiomi

Дуже важливо бути автономним під час мандрів. Сучасні девайси мають певний час роботи, а коли їх частково використовувати для фото/відео, пошуку інформації, купівлі квитків, бронювання житла, зв’язку, тощо, то дуже важливо мати резервне джерело живлення, яке забезпечить автономність на тривалий час.

Мати розряджений телефон в якому квитки на автобус означає не мати квитків на автобус))))

Ми використовуємо PowerBank Xiomi середнього розміру (16000мА), який дозволяє до трьох разів повністю зарядити наші телефони.

Легкий, на 2 usb порти і не займає багато місця. Досить дешевий.

Ультралегкий дощовик

Часто буває так, що брати куртку недоцільно, навіть якщо вона досить мала і легка. Але потрібно мати захист від вітру і дощу на випадок негоди. Тут чудово підійде ультралегкий дощовик. Займає місця, як дві пари шкарпеток, а важить ще менше. Натомість ви отримуєте чудовий захист від вітру і дощу.

Я маю ось такий.

Даний екземпляр має хороші показники вітростійкості і я в ньому не змок навіть у сильний дощ на протязі 20хв. Звісно, що волога трохи проступає і це нормально, але загалом комфортно.

Вдалося придбати на стоковому магазині за 200грн ще декілька років тому. З ним я майже не розлучаюся. Юзаю під час тренувань, прогулянок, походів та в мандрівках.

А ще він швидко сохне.

2 мінуси такої речі: не має капюшона і можна легко пошкодити, адже тканина дуже тоненька.

Ось такими речима ви можете доповнити свій арсенал мандрівника і вже наступної подорожі бути впевненішим у собі.

Гарних мандрів!!!

А що ти використовуєш цікавого і корисного у своїх подорожах?

Поділися у коментарях. Мені цікаво дізнатися і я з радістю доповнив би свій арсенал аксесуарів.

Share Button