Share Button

Привіт!

Надворі вечір 10-го січня, а я всівся писати звіт за 2015рік. Так, дехто це робить ще до початку Нового року, дехто не робить взагалі, а я вирішив спробувати написати. Тобто, це мій перший звіт за рік. Раніше – це були спогади разом з Ясею того, де були, що відбулося і як рік пройшов в принципі. Проте з часом забувається багато важливого. Також важливо робити підсумок відрізків життя, щоб зрозуміти: топчуся на місці чи розвиваюся, чогось досягаю чи ні.

Що ж написати? Гадаю, потрібно визначити те, що робить мене щасливим і події, які є визначальними для мене, мого майбутнього, що доброго трапилось, а що поганого, де я гаяв час, а де був продуктивним. Також підсумувати деякі сторони життя: особисту, фінансову, професійну. Якось так.

Отже, формат буде трохи довільний.

В цій частині я вирішив написати коротко, що зробив і від чого було добре:

Особисте

JV7phOi

 • Одружився з Яночкою. Ми разом уже понад 5 років.
 • Пройшов навчання на Prometheus і здобув сертифікати про успішне завершення курсів.
 • Вчилися з Яночкою на шлюбних науках.
 • Старався регулярно спілкуватися з батьками
 • З Яночкою відвідуємо театр (поставили за мету подивитись всі вистави в театрі Курбаса і щомісяця в нас 1 вистава)
 • Час від часу зустрічаюсь з друзями (хоч, напевно, мало).

Подорожі

Це те, що я люблю. Подорожі – це те, від чого кайфую. Нові міста, походи, знайомства, життєвий досвід, спостереження, їжа, напої, ландшафти, локації, запахи, шум. Обожнюю перебувати в різних куточках нашої планети. Цей рік був особливо продуктивним. І від цього я щасливий.

DSC_9103

Відвідав  10 країн (Білорусь (автостопом), Польща, Чехія (Брно, Прага, Чеський Крумлов, Тельч, Тшебич), Німеччина, Словаччина, Австрія (Відень), Італія, Монако, Іспанія, Швейцарія) разом з тим – більше 30 нових міст. Найбільше сподобалось  у Монако і Валенсії.

Пройшов Свидовецький  хребет і Полонину Красну.

pohid_karpaty

Регіональні виїзди по Україні:

Дубно – Кременець – Тернопіль (читати частина 1 і частина 2);

Жовква;

Луцьк – Рівне (автостопом);

Одеса і Чорне море (Кароліно-Бугаз).

Велопоїздка Львівською областю (Поморянський замок – Золочів).

Борислав – Дрогобич – Трускавець.

Княжі скелі (р. Стрий, Нижнє Синьовидне)

Спорт

Це основа мене. І хоч зараз спортсменом назвати себе не можу, бо для цього потрібна участь у змаганнях, а цього року з – не склалося. Все ж тренувальних годин провів досить багато, і фізичну форму маю добру.

20150918_101833

Протягом року тренувався (в основному біг, їзда на велосипеді, силові тренування вдома і на турніках), багато експериментував з вправами. Розробив декілька тренувальних програм (на груди, на прес та загальнорозвиваючі). Спробував тренувати людей. В рамках курсу Create_your_body відтиснувся 150 разів (звіт). А тут можна детальніше прочитати про курс Create_your_body.

Старалися в кожному відвіданому місці відзняти відео з вправами (можна глянути на youTube каналі)

Читання

… одне з улюблених моїх занять. Крім того, що дізнаюсь, навчаюсь і гарно проводжу час, читаючи книги, ніби проживаю ще одне життя.

read_book

Прочитані книги:

 • «Перелюбники» Віда Огненович
 • «1984» Джордж Орвелл
 • «Сумнів» Слава Баранський
 • «Біг з Лідьярдом» Артур Лідьярд
 • «Бігай швидше і без травм» Гордон Пірі
 • «Квіти для Елджернона» Деніел Кіз
 • «Короткі мандрівки з Боготи» Том Файлінг
 • «Як багаті країни забагатіли і чому бідні країни лишаються бідними» Ерік Райнерт
 • «Нестерпна легкість буття» Мілан Кундера
 • «Армія без держави» Тарас Бульба – Боровець
 • «Моє життя і робота» Генрі Форд
 • «Атлант розправив плечі: Несуперечність» Айн Ренд
 • «Атлант розправив плечі: Або-Або» Айн Ренд
 • «Бойня номер 5» Курт Воненгут
 • «Таємничий пасьянс» Юстейн Гордер
 • «Формула продуктивності» Орест Зуб 

Професійне

чим займаюся і за що отримую на життя.

Створив і веду блог www.betwinkle.com.ua  та публічні сторінки в соц. мережах.

Працюю інженером в ПАТ «Львівобленерго» на постійній основі. За рік перевівся в інший відділ. Багато роботи і доводиться вчити різні програми, закони. На все досить мало часу, але стараюся робити  якісно.

Пропоную послуги гіда в туристичні походи Карпатами та складання програми тренування чи харчування.

DSC_0419

Це, якщо коротко, по основних сферах життя. Далі – трошки опису. Якщо є час і бажання -можеш читнути. Це мій шлях протягом останнього року. Тут мої малі кроки, перемоги і невдачі.

Січень 2015.

Я працюю в ПАТ «Львівобленерго» інженером. Паперова робота. Ходжу в тренажерний зал, тренуюся, святкую Різдво з сім’єю – все наче ок. Але життя наче йде не туди. З Ясею ми пройшли декілька курсів Prometheus (дуже кльова on-line платформа для навчання – завітайте), прочитали декілька книг і почали думати, чим би то зайнятися більш корисним і так, щоб на все життя. Тут почалися пошуки. Пробував цікавитися IT-сферою, але виявилось, що програмування – то не моє.

Проте, ситуація в країні була гнітюча і насправді часами думав, що йтиму у військкомат і насправді ходив, тільки сказали, що як буде потрібно то вони зателефонують (заповнив якусь анкету з даними і на тому все). Маю офіцера запасу і якщо потрібно буде йти – йтиму, проте моя підготовка бажає бути кращою (думаю всі знають як відбувається навчання на військовій кафедрі).

Березень.

Багато знайомих хлопців переживали за своє життя і долю України. Хтось цікавився новинами, хтось допомагав фронту, хтось втікав за кордон, хтось працював і цим витягував ситуацію також. Ми ж з друзями вирішили, що потрібно бути готовим. Мій друг Іван Жагаляк запросив на вишкіл «БЕСКИД»(група у fb).  Він був платний і я не мав на той час достатню суму і, трохи підзбиравши, зголосився на наступний набір. Це було круто, незабутньо і по-чоловічому. Звісно, що хай ці знання не згодяться за призначенням – таке нам бажали інструктори. Але вишкіл хороший. Відпрацьовували щиро, були товариші з бойовим досвідом, волонтери і відповідний дух. Дякую «Бескиду». Тепер їхня діяльність здійснюється через громадську організацію, кого цікавить завітайте до них на сайт. В той час не фотографували, бо не дозволяли через конспірацію, тому фото не маю.

Вже, коли збирався на вишкіл, то вкотре зацікавився діяльністю Ореста Зуба, он-лайн підприємця зі Львова. Він пропонував курс TrevelEarningPro. Якщо коротко, то це побудова on-line бізнесу з хобі або якоїсь певної справи, що Вам до вподоби. Я вагався. Трохи дорого і не було певності, що вийде. Я спробував і не жалкую.

Травень.

Відтоді все закрутилось шаленим ритмом і я заледве встигав. Багато справ на роботі і ще більше вдома, коли почався курс. Я вирішив, що моє хобі ходити в гори, це те, що може бути справою для душі і додатковим заробітком на життя. Все почалося зі створення сайту. Так з’явився beTwinkle.com.ua. Далі були вебінари, статті… Було трохи важко звикати до публічності (якщо чесно і досі звикаю) і хочеться нести користь у світ, а не просто займатись копірайтингом. Курс насправді до кінця я ще не пройшов і це доказ того, що планка курсу стоїть вище моїх досягнень і мені треба ще добре попрацювати. Була підсумкова зустріч у Трускавці і ми з учасниками ближче познайомились та поспілкувались. Я думав, що зробив небагато, але виявилось зовсім нетак. Була гарна розмова, розбір проектів, поради, невеличка вечірка на подвір’ї готелю. Там ми визначили цілі і додому поверталися з бойовим настроєм та зарядженні до дій. Проте десь воно в мене загубилося серед перипетій особистого життя, адже попереду, я б сказав так: найголовніша подія в особистому житті – одруження. Ще в квітні я запропонував одружитися своїй коханій і вона погодилась. Я став щасливим чоловіком і серце пройнялось якимось особливим хвилюванням – одружитись з коханою людиною – це круто! Почалась підготовка і професійні справи трохи відійшли на задній фон. План весілля був простий, але геть інакший від звичайного святкування.

Канів

Ми вирішили пройти передшлюбні науки і це було корисно:

 • Ми дізнались більше про шлюб
 • Психологію чоловіка і жінки
 • Розглянули, чому є проблеми в сім’ях
 • Що робити, щоб бути щасливою парою і після весілля
 • Здоров’я чоловіка і жінки
 • Народження дітей

До всього познайомились з гарними викладачами, до яких можна звернутися за консультацією, порадою і контактами спеціалістів (маю на увазі психологів, лікарів для дітей).

Шлюбні науки тривають три тижні і більше про них можна зачитати тут.

Пригадую, як ми друзям розповідали, про те, що хочемо одружитися і як вони раділи. Дехто з хлопців навіть сльозу пустив з радості (сподіваюсь))). Всі раділи, і всередині було приємне хвилювання, яке я сприймав за щастя.

DSC_5843

Червень.

Беремо відпустки і, не чекаючи, їдемо в Білорусь автостопом (про Білоруський автостоп). Перший досвід в каучсерфінгу. Ми їхали і ще не знали, чи нас хтось прийме. Але це кльовий досвід і так робити теж круто. Принаймні, коли молодий. Це виклик світові і випробовування себе на міцність.

Мінськ

Мінськ

Білоруси хороші люди. Дякую всім, хто нас підвозив, приймав додому, показував дорогу, розповідав про своє життя і про країну. Ми відвідали Брест, Гродно, Ліду, Мінськ, Нясвіж та ще декілька гарненьких місць.

Палац у Нясвіжі

Палац у Нясвіжі

Якщо ви відчуваєте, як потрібно робити, але трохи невпевнені, оточення цього не зовсім поділяє – робіть як відчуваєте і це буде найкраще, для всіх – особливо для Вас. Ви будете щасливими. Так зробили ми з Ясею.

Липень.

Відкриття візи. Самостійно, без посередників. Чеська туристична. Без зборів і швидко. (5 днів). Стаття незабаром.

Весільні приготування. Ми взялися робити самостійно багато речей. Підключили друзів та родичів. Цим ми вирішили декілька проблем і гарно здружилися.

 • Економія весільного бюджету
 • Все виглядає, як ми хочемо
 • Все відбувається у неформальному стилі спілкування
 • Ніхто не втручається, бо не знає, що має бути далі, і в інтризі чекає.
 • Маленьке весілля – затишне і без метушні
 • Батьки відпочивають і майже не хвилюютьсяIMG_9557

Шлюб.

В невеличкій церкві біля нашого дому.

Святковий обід в ресторації з батьками, молодими родичами і друзями. 25 людей. 19:00 – і ми прощаємось…Їдемо геть на скутері. І попереду наш вечір, ніч і все життя…

На наступний день – вечірка (вдома замість запланованої на природі) у бохо-стилі. Дощ. Проте для всіх це було весело. Дякую всім за чудове свято.

DSC_7121

Декілька днів ми вирішили просто закритись від світу.

Попереду – подорож. Мені відкрили візу. А Ясі – ще ні. Чекали ще два дні. І гайда.

Польща (Краків, Катовіце) – Чехія (Брно, Прага, Чеський Крумлов, Тельч, Тшебич, Богумін) – Німеччина (Дрезден) – Австрія(Відень) – Словаччина (Братислава, Кошице)

Маршрут майже довільний. Користуємось каучсерфінгом, хостелами і наметом. Люди траплялись хороші і відкриті. Дякуємо Вам. Без Вас подорож була б менш яскравою.

Сподобалось у Чехії. Особливо у невеличких стареньких містечках. Вони близькі по духу. В них комфортно і затишно.

Повернувшись, натхненні вклинюємось у роботу. Спільно з Ясею створюємо сайт про відбірні книги, локації, фільми і не тільки – www.twinkle-garden.com.ua. Надалі Яся працює більше над своїм блогом, а я – над своїм. Робота над сайтами складає основу наших зусиль. І так до наступної відпустки (до речі, їх зручно ділити і використовувати для подорожей).

Вересень.

На цей раз ми підкорили за тиждень  2 хребти в Карпатах: Свидовець і Полонина Красна. На тиждень я ще поїхав до батьків.

DSC_0490 DSC_0475

Далі були робота, сайт, тренування. Повністю забитий день і часте невстигання зробити все, що хочеться. Почав змінювати підходи до організації часу і виконання поставлених цілей. Таймменеджмент – корисна річ. Прочитав книгу «Формула продуктивності» Ореста Зуба(тут) і пройшов одноіменний тренінг (тут). Вийшов із завалів і більше присвятив себе саморозвиткові. Тепер залишається використати всю інфу для свого блага і допомагати людям жити щасливіше.

DSC_0363

Листопад.

Якось, спілкуючись з Іваном, він сказав, що їде на Taize. Я називаю це туристичним прочанством. І ми вирішили поїхати, адже все відбувалось у Валенсії. В поїздці на нас чекали Мілан, Монако, Мадрид, Барселона, Берн, Женева і Мюнхен. Подача віз. Знайомство з групою. Очікування.

DSC_2892

Грудень.

Збори рюкзаків. Все відбулось так швидко, що й не помітили, як спішимо на автобус. Ми щасливі їдемо зустрічати Новий рік і подорожувати західною Європою.

_DSC4939

_DSC4344

_DSC4225

Попереду потрібна ще не одна година, щоб це все описати, але чекайте – і невдовзі все буде.

Так ми закінчили наш рік, і почали новий водночас. Багато переосмислили, і вже закінчуючи свята, розпочинаємо втілювати плани у життя. А вони амбітні.

А яким у тебе був цей рік?

 

P.S. Поки писав цей звіт подумав: а чому б не провести вебінар по плануванню на рік? Ти б відвідав такий захід?

Share Button