Share Button

Спорт є відмінним способом, щоб підняти собі настрій. Ось 10 причин, чому спорт це добре.

1. Вправи стимулюють роботу мозку

Регулярні фізичні вправи збільшують рівень енергії і  кількість серотоніну в мозку, що, в свою чергу, робить нас більш активними та кмітливими.

2. Рух знімає стрес

Один з кращих способів впоратися зі стресом – це заняття спортом. Коли ви тренуєтеся або просто гуляєте в парку, ви розслабляєтеся і перестаєте думати про повсякденні проблеми.

3. Вправи заряджають енергією

Навіть коротке ранкове тренування, близько 30 хвилин, додасть вам енергії на весь день. Ранкове навантаження підвищує кількість ендорфінів в крові, що змушує відчувати себе більш енергійним та щасливим.

4. Для тренування легко знайти час

Не уникайте прогулянок пішки. Не їдьте в близький магазин на машині. На вихідних поїдьте з сім’єю на природу. Це дрібниці, але ефект неодмінно буде.

5. Спорт покращує стосунки з іншими

На базі занять спортом легко завести нових знайомих.

6. Вправи попереджують захворювання

Ряд досліджень по цій темі, показують, що регулярні фізичні вправи знижують ризик серцевих захворювань, інсульту, високого кров’яного тиску, знижують рівень холестерину, попереджують артрит тощо. Вважається, що регулярні фізичні вправи зміцнюють імунну систему, знижують ризик застуди та грипу.

7. Спорт зміцнює серце

Тренування корисні для тіла, а ще вони мають додаткову перевагу – роблять серце більш витривалим.

8. Тренування дозволяють з’їсти щось «заборонене»

Рух спалює калорії і прискорює обмін речовин. Це не означає, що ви можете з’їсти що завгодно, але, коли ви тренуєтеся регулярно, ви безумовно можете дозволити собі деякі «заборонені» продукти.

9. Спорт зробить вас більш витривалими і кращими в усіх фізичних аспектах.

Регулярні фізичні вправи роблять ваші м’язи сильними, що позначиться на всіх інших фізичних можливостях. і, звісно, красі.

10. Втрата ваги не найголовніше

Найбільш поширена причина для тих, хто починають займатися спортом регулярно, – схуднення. Спорт дозволить не тільки скинути зайву вагу, але і отримати відмінний тонус для всього робочого дня.

Share Button