Share Button

Привіт!

Отож, настав час звітувати про 30-ти денний курс Create your body, в якому я брав участь з 26 серпня по 26 вересня.

Що це за курс?

Create your body – це підібрані тренування і харчування, які дозволять нормалізувати вагу (наприклад, я важив 66,5кг, і для мене це було недостатньо), покращити фізичну форму, самопочуття, стати більш дисциплінованим і налагодити комунікацію зі своїм організмом.

І я вирішив пройти цей курс, щоб показати його ефективність та протестувати на собі. Ось мої завдання.

Чому?

Мене хвилює те, що їдять люди і наскільки мало вони присвячують часу і зусиль для себе. В досить молоді роки мої однолітки мають зайві кіло, не дбають про те, що вживають, і не можуть піднятись на 5-6 поверх без задишки, не говорячи про тривалі пробіжки, якісь нормативи, …

Здебільшого в нас сидяча робота в офісі. Пересуваємось в транспорті. Дозвілля – кіно, кафе, шопінг…

Натомість вживаємо багато калорій порівняно з тим, скільки витрачаємо за день. Середньостатистична людина (70кг) при такій активності «спалює» 1800-2000ккал, а якщо добренько поїсти вранці, в обід та ввечері з солоденьким та колою, то може бути 3000-4000ккал. При тривалому споживанні маємо +10-15 кг в рік. Це не говорячи про якість та збалансованість їжі.

Так не повинно бути!

Мене хвилює те, що я теж іноді розслабляюся і менше уваги приділяю для себе. Бували періоди, коли я лінувався прокидатись раніше і робити гімнастику чи пробіжку. Не парився над продуктами, які купую. І через пару місяців я геть інакше відчував себе. В мене з’являлись млявість, відсутність енергії. М’язи і тіло були як не мої. Я чітко відчував, що чим менше займаюся – тим важче змусити себе піднятися з ліжка зробити бодай 20 відтискань. Але для мене це в минулому.

Я чітко вирішив слідкувати за власним здоров’ям. А це в першу чергу харчування і фізичну активність. Через деякий час я вирішив, що я хочу ділитися тим, що знаю, щоб допомогти людям жити краще: відчувати своє тіло, його можливості, бути активним та енергійним, подобатись собі та іншим!

Ось так народився курс Create your body.

Тут я зібрав свій 9-річний досвід тренувань, змагань, де були і злети, і провали. Тому я маю з чим порівнювати  і досвід до котрого вже не повернусь. До цього додав навчання з фізіології, дієтології, а також досвід відомих тренерів. І це працює!

Зараз доступно багато літератури, відео, залів і всього-всього щоб тренуватися. Але давайте розберемось: ЧОМУ ми йдемо туди або читаємо це?

Часто це бажання привести вагу до норми, а тіло до літа. Іноді – підкачатися для вигляду. Для когось це наслідування чи стиль життя. Але чи надовго нас вистачає?

Ні (буду радий, якщо в тебе інакше) Я знаю мало людей, які займаються стабільно тривалий час. І для мене це сумно.

Чому ж нас не вистачає на довше? Думаю, це пов’язано з декількома причинами:

  1. Постановка неправильної цілі
  2. Відсутність аналізу і знань
  3. Брак мотивації
  4. Мало розуміння користі стабільних тренувань і правильного харчування
  5. Відсутність підтримки та компанії

Якщо ціль «скинути 15 кг за місяць», то її надзвичайно важко виконати + шкода здоров’ю гарантована. Якщо ж «накачати м’язи за 1 місяць, як в Арні» – то їх треба піддати гіператрофації+хавати багато різного. Як на мене, це неправильний підхід, і закінчується він нічим.

Наступного разу буде більше скепсису і зневіри, щоб розпочати.

20150918_101833

Я трохи віддалився від свого власного звіту за місяць. 30 днів не означає, що я припиняю займатись і справа зроблена. Це час, за який можна досягти маленької цілі, виробити звичку, закріпити її, протестувати ефективність вправ чи продуктів, їх вплив. Це невеличкий етап. А після нього починається наступний.

Цього разу мета – відтиснутися 150 разів, підкачати груди і плечі, прес і +5кг м’язів.

Я почав діяти і щодня виконував певну роботу, невеликими кроками, але щодня. В підсумку ось що вийшло.

75-90 відтискань в день (бувало 150- 250)

Щоранку гімнастика 15-20хв

Пробіжки 20-30 хв – 3-4 рази в тиждень

Прогулянки (іноді замість гімнастики чи пробіжки)

Це займало по 20-60 хв на добу, тобто 40 хв в середньому. За 30 днів (43200хв) – це 1200хв (2,77%) часу.

За 30 днів – 2525 відтискань + 5кг м’язової ваги

набрав, кг

відтискань

днів

Я був у відпустці і на роботі. Після третього тижня ми ходили в гори(Свидовець, Красна), і за той час я скинув понад 1 кг, але відтискався неменше, це не стало на заваді до втілення моєї мети.

Все залежить від нас. Я намагався показати, що кожному під силу змінити себе. Варто почати рух – маленькими кроками, але у правильному напрямку. Програма, яку я пройшов, є досить простою – важливо лиш її виконати і результат буде.

Ось так. Тренуватись під силу всім. Головне – правильно поставити ціль і не шукати відмазок.

Якщо тебе зацікавило, то ось посилання на курс.

Тренуймось разом з beTwinkle!

Share Button