Share Button

Salomon speed cross 3 – спеціальні кросівки для зимових видів спорту від фірми Salomon. Це не найновіша модель даної розробки, але ці я придбав, бо була знижка на старий асортимент, а різниця з новими моделями є банально косметична.

Я достатньо їх протестував за зиму і вже є певні враження від користування.

Отже, поїхали. Дизайн, кольори і зовнішній вигляд можна оцінити з фото – агресивні трейлові, дуже легкі кросівки з яскравими і не яскравими фарбами (є сині, зелені, чорні, червоні, жовті сірі). Про практичність яскравих кольорів говорити не варто, але відтирається і відлипає все досить гарно.

Пошиття досить якісне: нитки не стирчать, шви рівні і не перетинаються. Все проклеєно добре і за час користання не відстало нічого.

На нозі практично не відчуваються і зразу створюють настрій рухатись, бігти, тобто спонукають до дій. А коли стоять на виду, то наче закликають потренуватися.

Замість шнурівки є швидкозатягуюча нитка-шнурівка з фастексом. Тримає добре і під час бігу підтягувати чи підправляти не доводиться. Єдине, що її не має де дуже подіти і доводиться запихати попід шнурівку щоб не теліпалася.

Окремо про підошву. Це реально найстійкіша підошва на снігу, яку я коли будь користував. Реально не слизько. Використано технологію липкої гуми і агресивний протектор. В купі ідеальне зчеплення зі слизьким покриттям, снігом, мокрим снігом, болотом, грунтовою доріжкою і навіть камінні. Камінці відчуваються не надто сильно і ступні комфортно.

Є захист з пластику посередині кросівки. Запобігає від травм ступні. Мені один раз дуже знадобився при приземленні на гострий камінець на середину кросівка.

Нахил до поверхні є, але не надто сильний. П’ятка трохи піднята. Під час бігу не заважає і через п’яту бігти не доводиться. Тому нога не втомлюється.

Реально кросівки призначенні для бігу і по снігу, і по болоту. Тобто для пересічної місцевості. Для асфальту і бігової доріжки не підійдуть.

Стосовно теплоізолюючих властивостей і відведення вологи. Це звісно не надто актуально в холодну пору року, але в них тепло і нога не запарюється. Я використовував літні термошкарпетки або звичайні, але не зимові. Думаю було б парко. За час тренування все ок. Якщо піти в них в похід, то за декілька годин активної ходьби нога не запарюється, але волога трішки назбирується і це нормально, оскільки в них не має мембрани.

Також за час користування мені не вдалося їх замочити. Сніг відпадає добре, а пластиковий бортик від підошви не дає замочитися при невеликому болоті, воді чи снігу.

Отже, якщо шукаєш кросівки для тренувань, змагань по пересічній місцевості із снігом та складним покриттям – Salomon speed cross 3 чи наступні моделі не підведуть тебе, і дозволять показати хороший результат.

Мені сподобались.

Share Button