Share Button

Я досить давно зауважив, що настрій після тренування або після будь-якої фізичної активності набагато кращий, стимулів щось робити більше, а продуктивність праці попри м’язову втому залишається високою. В чому ж секрет?

Отже, самостійні тренування. Що ж це таке?

О, ці важкі прокидання, відкладання будильника ще і ще на 5 хвилин, сповзання з ліжка, небажання починати цей день. Вигадувати для когось (для себе!) якісь пояснення: «Чому я маю право на ще 5хв?»

В тебе буває таке? І в мене буває.  І день якийсь неправильний виходить, наче втрачений. Тотальне незадоволення життям, виглядом і станом тіла.

Ну годі, досить!

Одного дня я вирішив: «ЦЬОГО БІЛЬШ НЕ БУДЕ!» Геть млявість, незадоволення і погане самопочуття.

Будучи спортсменом, я ніколи не мав проблем з самопочуттям, настроєм, виглядом та мотивацією, але після закінчення «кар’єри» і відсутності тренера, кількість тренувань невпинно зменшувались. Я халтурив і геть розлінувався. Мій стан був ледь не жалюгідний, а пам’ять про спортивні часи лишилась лиш на фото. Так не могло тривати далі і я навчився тренуватись самостійно.

Я досить давно зауважив, що настрій після тренування або після будь-якої фізичної активності набагато кращий, стимулів щось робити більше, а продуктивність праці попри м’язову втому залишається високою. В чому ж секрет? Здавалось би, ми бігаємо, у щось граємо, стрибаємо, тягаємо тощо, втомлюємось і нам треба лиш відпочити. Так, відпочинок потрібен, проте часто від звичайного життя втома більша, а тренування чудовий варіант відновитися, та допомагає нам:

  • Тримати себе в тонусі
  • Бути задоволеним(-ною) своєю зовнішністю
  • Тримати високий темп у справах
  • Долати стреси і невдачі
  • Мотивуватися
  • Покращувати настрій

Не віриться? Дарма! Згадайте себе і свій стан після хорошого тренування чи якоїсь гри. Правда, було добре?

Так от. До чого тут все і як в цьому нам допоможуть ранкові (і не тільки) самостійні тренування?

Під самостійними я маю на увазі те, що ми не платимо гроші, щоб ходити кудись займатися, нас не шпетають «а ну, давай, іди бігай, а то скоро в шати не влізеш» (ну від цього нам краще точно не стане); ми свідомо без примусу, добровільно, організовано і регулярно проводимо невеличкі тренування (часто ранкові) для поліпшення фізичної форми,настрою і вигляду.

Як мені це почати робити? Мені важко тренуватися самому?

Звідки мені знати, що робити?

От саме цьому і присвячений курс «Як почати тренуватись самостійно». В рамках даного курсу я буду ділитися особистим досвідом про невеличкі і нескладні тренування, буду розглядати певні вправи і види фізичних навантажень, як для початківців, так і для людей, які час від часу тренуються і вже щось можуть.

Фізична активність у вигляді ранкових і вечірніх нескладних, але регулярних тренувань допоможе нам набрати тренувальну базу, виробити звичку та зробити своє тіло тренованим, красивим і здоровим. Ранкові прокидання стануть більш приємними, сон солодшим, а настрій і самопочуття кращими.

Які переваги є ще?

Не надто різкий перехід від життя без тренувань до життя «Я ТРЕНУЮСЯ» (тобто менший стрес, і менше бажання кинути відразу), поступове збільшення навантаження, кожен персонально розвивається і досліджує свій організм, підбирає рекомендований комплекс вправ і працює. Невелика вартість тренування, відсутній психологічний тиск «заплатив – мушу відходити», перебування на природі гарно розслабляє.

Цей курс підходить для всіх, з невеликими змінами в сторону більш силових навантажень для хлопців.

Вже за невеликий проміжок часу ви краще відчуватимете своє тіло, будете більш сильними і витривалими.

Потребуєш більше інформації, не соромся – запитуй мене.

Share Button