Share Button

Наразі я, моя наречена і багато моїх друзів працюють в офісі і дехто з них має досить малу фізичну активність(((. Як на мене, це досить сумно, адже сидячий або малорухливий спосіб життя є величезним навантаженням для нашого хребта. Від цього у нас буває страшенна фізична втома або поганий настрій. Як відомо, емоції і спосіб життя мають відбиток в нашому тілі. Дуже важливо робити впродовж дня комплекс вправ для шиї, щоб нашому хребту  і нам було добре))) 

Вправи є простими, але вимагають уважності та обережності. Робіть поволі без різких рухів і буде вам щастя))

Розтяжка шиї

DSC_59751

Сядьте рівно, ноги поставте на підлогу, а руки покладіть перед собою. Тримайте шию рівно і постарайтеся потягнутися головою вгору. Підборіддя опуститься вниз, але не тягніть його до грудей). Розслабте плечі і відчуйте розтягнення в шиї. Повторіть кілька разів.

Повороти шиї

DSC_59831 DSC_59751 DSC_59851

Опустіть плечі і розслабте руки. Тримайте шию прямо і дивіться строго вперед. Плавно поверніть голову вліво. Погляд повинен бути паралельний підлозі. Зробіть паузу, поверніться в початкову позицію і повторіть те ж саме в іншу сторону. Зробіть 5-8 разів.

Нахили в сторони

DSC_59781DSC_59751 DSC_59791

Потягніться лівим вухом до лівого плеча. Не нахиляйте шию і голову вперед або назад. Плечі повинні залишатися опущеними і не намагайтеся потягнути їх назустріч вухам))). Поверніться в початкове положення і зробіть те ж саме в іншу сторону. Повторіть кілька разів).

Нахили вперед

DSC_59801 DSC_59811DSC_59801

Потягніться підборіддям до грудей, тримаючи при цьому спину і шию рівно. Не відкривайте рот). Поверніться в початкове положення і повторіть те ж саме, зігнувши шию. Зробіть невелику паузу і поверніться в початкове положення. Повторіть кілька разів кожен нахил.

Нахили назад

DSC_59801 DSC_59821DSC_59801

Сядьте рівно, опустіть плечі і розслабте руки. Тримайте шию прямо і дивіться вперед. Нахиліть голову назад і потягніть підборіддя до стелі. Нижня частина підборіддя повинна дивитися вертикально вгору. Привідкрийте рот. Зробіть невелику паузу і поверніться у вихідне положення. Повторіть кілька разів.

Кругові обертання

(Якщо у вас є проблеми з шиєю, проконсультуйтеся з лікарем перед виконанням цієї вправи).

DSC_59791 DSC_5986111 DSC_59781 DSC_59751

Плавно обертайте головою в кожну сторону, уникаючи при цьому різких рухів. Якщо у вас є болі в голові або в спині, спробуйте підборіддям малювати вісімки, – це більш легка вправа.

За допомогою цього комплексу вправ можна частково усунути наслідки малорухливого способу життя.

Працюйте над собою для власного здоров’я. Робіть 2-3 рази на день даний комплекс по 3-5хв, заодно  відпочивайте! Отже, тренуємось в офісі і робимо вправи для шиї. Всім приємного дня!

А які вправи під час робочого дня виконуєш ти?

Share Button