Share Button

Коли надворі 30+, не надто хочеться навантажувати свій організм ще й фізичними вправами. Проте затяжна спека не повинна зашкодити покращенню чи підтриманню фізичної форми. Тому, навіть коли літо досягло свого найтеплішого періоду, не варто відмовлятись від фізичних навантажень, а правильно і обережно їх спланувати та виконувати.

В спеку ми маємо більше навантаження на серце, тому до підбору вправ і проведення тренування в жарку погоду потрібно підходити обережно. Звичайні щоденні вправи можна замінити на активні види відпочинку, ігри чи легкі прогулянки

Вживання води

big_39685

Для підтримання водного балансу та ефективного охолодження організму слід пити воду значно більше, ніж завжди (в 1,5 чи 2 рази, наприклад я випиваю 2л і більше, тільки чистої води). Для комфортного самопочуття готуємо організм до тренування, випивши склянку за півгодини до його початку. Так ми активізуємо процеси обміну і створимо певний резерв. Опісля тренування слід зачекати 20-30 хв для того, щоб організм заспокоївся, і нормалізувалися основні процеси обміну. Воду можна злегка підсолити, оскільки сіль виводиться разом з потом. Можна додати кілька крапель лимону або листочок м’яти. Тоді рідина краще засвоїться і збадьорить нас.hiking-larger

Час для тренування

Найкраще тренуватись вранці, в період  з 6 до 9, а також увечері з 19 до 20. Відчуйте своє тіло, зважайте на особисті відчуття, і звісно, по можливості.

В період з 11 до 16 години, в найбільш спекотні дні, зменшуйте фізичну активність та ховайтесь від прямого сонячного проміння.

 Одяг

Поставтесь вимогливо до одягу. Оберіть простий і вільний. Надайте перевагу одягу з покращеними дихаючими характеристками. Головний убір  – це важливо!

Тренування

В якості тренування особливо спекотними днями можна:

Плавати (в морі, в річці, озері чи басейні(ванні:))). Це, мабуть, найкращий вид фізичної активності влітку.

Активні ігри поблизу водойми – теніс, бадмінтон, ігри з м’ячем та інші.

Прогулянка в горах чи в лісі. В таких місцинах температура повітря зазвичай нижча, а повітря менш сухе. Невеличкий похід може слугувати приємним тренуванням та відпочинком.

Вправи – комплекси стрейчингу, йоги, пілатесу в добре провітреному приміщенні. Повільні комплекси вправ, що перетікають одна в одну чудово урівноважують дихання, нервову систему, а також розтяжка.

 fullsize

Отож, тренуйся всупереч погоді, тренуймось завдяки погоді. Не засмучуйся і почувайся бадьоро. Тобі це під силу!!!

Живіть активно разом з beTwinkle!

Share Button